Panel Çit Uygulamaları

Panel Çit Uygulamaları simetri yapısı itibarıyla tüm yükseklikteki panellerin bir bütün içerisindeki uyumu ve kolay kullanımı dolayısıyla tercih edilen güvenlik çitidir.

Kolay montajı ve demonte olması  itibarı ile beton zemin ve toprak zemin üzerinde uygulanması sade ve şık olması, doğa şartlarına karşı dayanıklı olması tercih sebebidir. Panel Çit Sistemlerinin en büyük özelliği her türlü alanda güvenle kullanılabilir olmasının yanında hiçbir şekilde deformasyona uğramaz.

Panel Çit Yükseklikleri : 70-100-120-150-170 ve 200 cm. olmakla beraber uzunluğu ise 250cm. dir Panel çitlerin tel kalınlığı ise 4.5 mm ve 5 mm ‘dir. Tercihe göre boyasız veya galvanizli olarakta müşteriye verile bilir. Özel kapılar,özel yükseklik ve ölçülerde üretimler yapılabilir.

Çakma dübel ve Civatası: Panel Çit duvar üzerine basit bir şekilde monte edilir. UV Korumalı Plastik kelepçe sistemi: özel geliştirilen UV korumalı plastik sayesinde : yüksek dayanıklılık ve bağlantı görevini üstlenir.

UV Korumalı Plastik Kapak Sistemleri: Panel çit ‘in ağızlarını kapatarak her türlü hava şartına karşı korumakla beraber estetik bir görünümde sağlar.